Російський гімнаст влаштував провокацію із символікою окупантів після турніру, який виграв українець. Фотофакт

Новини

Російський гімнаст Іван Кругляк відзначився провокаційною витівкою на етапі Кубка світу у катарській Досі. Спортсмен з країни-агресора, який виборов бронзову медаль, на церемонію нагородження вийшов з літерою Z (маркування на військовій техніці окупантів РФ – ред.) на грудях.

Кругляк виступав у змаганнях зі спортивної гімнастики у нейтральному статусі, оскільки міжнародна федерація заборонила атлетам із РФ та Білорусі використовувати національну символіку. У турнірі на паралельних брусах росіянин набрав 14,533 бала та став третім.

Ілля Ковтун став першим у Досі.

Кругляк влаштував провокацію під час нагородження.

Вчинок Кругляка примітний не лише тим, що він підтримав напад РФ на Україну, а й тим, що був першим у цьому виді програми наш співвітчизник Ілля Ковтун. В активі українця 15,166 очок.

Призери змагань на паралельних брусах у Досі.

«Ви звичайно вибачте, але нехай росіяни не кричать, що спорт поза політикою! Вітаю нашого хлопця, всі на своїх місцях. Слава Україні!» – прокоментував ситуацію олімпійський чемпіон Олег Верняєв.