Російські добровольці розмістили кадри боїв із Теткіно, осоромивши губернатора Курської області Старовойта

Новини

Бійці опозиційних російських формувань зганьбили чиновника Старовойта, який заявляв, що їм “не вдалося” прорватися через кордон.

Російські добровольці з “РДК”, “Свободи Росії” та інших формувань, що воюють проти диктаторського режиму Володимира Путіна, спростували нещодавні твердження губернатора Курської області, який стверджував, що “диверсійно-розвідувальні групи” нібито “не вдалося прорватися” через українсько-російський кордон, передає ТГ-канал “Україна 365“.

Бійці легіону “Свобода Росії” виставили в Інтернет свіже відео боїв у Курській області та заявили про те, що їм вдалося взяти під контроль населених пунктів Теткіно. Також вони заявили, що путінська окупаційна армія стрімко покидає це селище, залишаючи свої позиції. Мало того, ЗС РФ навіть покинула там важку техніку.

Таким чином, російські добровольці залишили не при справах губернатора Романа Старовойта, який через деякий час після початку їхнього рейду запевняв, нібито вони “не змогли” прорватися через кордон і їх “зупинили” прикордонники ЗС РФ.

Як раніше повідомлялося, губернатор Роман Старовойт підтвердив наступ “РДК” і “Свободи Росії” на Курську область, проте заявив, що опозиційним російським формуванням нібито “не вдалося” прорватися через кордон України і РФ.

Пізніше у ГУР МО України прокоментували бої на території Білгородської та Курської областей РФ.

Rate article