Редиска у відкритому грунті виросте солодкою і пружною: чим підгодувати

Новини

Досвідчена господиня розповіла, чим найкраще підгодувати редиску на відкритому грунті, щоб врожай був великим, пружним і без гіркоти.

Один з головних факторів хорошого врожаю редиски, в тому числі і у відкритому грунті, – це вибір сорту або гібриду. Їх дуже багато, тож городникам-початківцям буває складно обрати найкращий.

Фахівці рекомендують при виборі сорту брати до уваги особливості клімату регіону вирощування овоча, купувати районоване сортове насіння для посіву.

Чим підгодувати редиску.

Районована продукція може бути адаптована до рясних опадів чи спеки, вологості повітря та інших факторів, які позначаються на продуктивності культури.

Особливою популярністю користуються ранні сорти, які першими з’являються на столі. Городники також цікавляться скоростиглими сортами редиски тому що вони менш ніж за місяць дають урожай, а також відрізняються достатньою опірністю до вірусної, грибкової інфекції.

Однак, яке б насіння редиски не було обрано, рано чи пізно постане питання – чим підгодувати овоч. Своїми порадами поділилася авторка блогу «Hroshi na horodi» пані Юлія.

«Оберіть з осені ділянку під редиску і внесіть під оранку нітроамофоску 20:20:20, 5 кг на соту. Можна суперфосфат… Хто надумав сіяти редиску уже весною, то внесення добрив у відкритому грунті під оранку або фрезування дасть кращий ефект чим весняне внесення добрив під фрезування у теплицях!», – наголошує господиня.

Для вирощування редиски у теплиці весною пані Юлія рекомендує обрати у якості підживлення «щось комплексне, швидкорозчинне».

Щоб зібрати не один, а кілька хвиль урожаю, можна сіяти редис у ґрунт кількома партіями, з інтервалом у 7-10 днів між посівами.

Чим підгодувати редиску.

Зазначимо, що насіння круглої редиски потрібно сіяти у відкритий грунт не глибше, ніж на сантиметр. Потрібно тільки стежити при цьому, щоб ґрунт не висихав: добре мульчувати, поливати, розпушувати. Фахівці також радять не загущувати посіви.

Є два важливих періоди для підживлення редису. Це поява перших 1-2 справжніх листочків, приблизно через тиждень після сходів. А також формування коренеплоду, через 7-10 днів після першого підживлення.

У першому випадку в підгодівлі повинен переважати азот, у другому — калій і фосфор.

Rate article