Пєсков зізнався, що Папа Римський слово у слово повторив слова Путіна

Новини

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков прокоментував пропозицію Папи Римського до України підняти білий прапор. Пєсков підтвердив, що Путін також неодноразово висловлювався за переговори про капітуляцію.

Водночас він вкотре звинуватив Україну в небажанні здаватись. Пєсков заявив, що Папа Римський фактично повторив риторику Кремля про нібито готовність до мирних переговорів із Україною. Також він додав, що подібної думки дотримується Путін, який закликав “вирішувати проблеми” за столом переговорів.

“Наскільки я розумію, у висловлюваннях понтифіка був ширший контекст. Але загалом ту думку, яку він говорив, цілком можна зрозуміти. Він висловлювався за переговори. Ви знаєте, що і наш президент неодноразово говорив про нашу готовність до відкритості вирішувати наші проблеми шляхом переговорів”, – сказав речник диктатора РФ.

Водночас, Пєсков за традицією звинуватив Україну в небажанні вести переговори з Росією. Більше того, він поскаржився, що Захід хоче стратегічної поразки РФ.

“І висловлювання Папи, і неодноразові заяви інших сторін, у тому числі й нашої, останнім часом наштовхуються на абсолютно жорстке заперечення з боку київського режиму. Вони не допускають можливості ведення переговорів, у тому числі черпаючи для себе підтримку у запевненнях багатьох європейських країн і далі робитиме все, щоб приректи Росію на неминучу стратегічну поразку”, – заявив Пєсков.

Rate article