“Путін, введи стройбат!” – “щасливі” маріупольці вихваляються новим житлом від окупантів. ВІДЕО

Новини

Маріуполь, березень 2024 р. “Щасливі” жителі міста, яким вдалося вибити з окупантів квартиру в новобудові на місці зруйнованого будинку, змогли потрясти навіть до глибини душі навіть російського пропагандиста.

“Відновлення” від окупантів – це низькоякісні будинки з дешевих будматеріалів, які за кілька місяців починають покриватися тріщинами. Відео зняв один із російських блогерів, опитавши обурених мешканців.

Відео, зняте в місті, показує новобудови, збудовані після окупації, які швидко покриваються тріщинами навіть по стінах, що несуть. Мешканці скаржилися на те, що будинки були збудовані з дешевих матеріалів та що роботи були виконані неякісно.

Відео викликало бурхливу реакцію у соціальних мережах. Люди засудили російську владу, яка спочатку зруйнувала місто, а тепер видає під маскою відновлення низькосортне житло.

Не менш показовою є реакція росіянина, який на власні очі побачив, що являє собою Маріуполь після штурму російської армії. За його словами, місто наполовину зруйноване, більша частина корінних жителів залишила свої будинки, а російська влада завезла замість них мігрантів із Середньої Азії.

Rate article