«Путін такого не чекав» — Вперше 50% американців виступили за відправку військ в Україну у разі вторгнення Росії

Новини

У США кількість прихильників відправлення військ в Україну у разі російського вторгнення вперше перевищила кількість противників.

Нові дані опитування ChicagoCouncil зафіксували, що американці більш ніж будь-коли готові підтримати Україну, у тому числі використовувати війська США для її захисту.

Вперше з моменту проведення першого опитування з подібним питанням 2014 року половина американців підтримує використання військ США у разі вторгнення Росії на територію України.

50% американців виступили — за, 48% — проти.

«Це найбільше зростання підтримки ввдення військових США з 2014 року, коли лише троє з 10 американців (30%) підтримали відправку американських військ в Україну» — зазначено на сайті організації.

На сьогодні більшість демократів (54%) підтримують відправку військ США для захисту України порівняно з 39% у 2017 році.

За цей період підтримка серед республіканців зросла на 10 відсоткових пунктів (51% проти 41%) і вісім відсоткових пунктів серед безпартійних (46% проти 38%).

Інформацію на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter також опублікував активіст Conflict Intelligence Team, який відслідковує судовий процес над винуватцями катастрофи «Боїнга» MH-17 на Донбасі.

Україна восьмий рік перебуває у стані війни з російськими окупаційними військами, що знаходяться на захопленій частині Донбасу.

Сполучені Штати перебувають у статусі найважливішого партнера для України, надаючи активну економічну та політичну підтримку у сфері безпеки з 2014 року.

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications