“Путін ліквідовує російську еліту, яка має на нього компромат”: Генерал-майор СБУ прокоментував випадок із Чубайсом

Новини

Генерал-майор СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015 рр.) Віктор Ягун вважає, що Путін намагається ліквідувати людей. які мають на нього компромат. Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”, передають Патріоти України.

“На мою думку, цілком ймовірно Путін хоче ліквідувати Чубайса. Чубайс входить в коло осіб, які входили до команди Єльцина. Вони чудово знають, як Путін прийшов до влади. Тому цим людям потрібно бути обережними. Оскільки ми всі бачили, що сталось з людьми, які знали Путіна до появи його у великій політиці”, – пояснив Ягун.

Генерал-майор СБУ наголосив, що інформація від Чубайса може бути дуже цікава іноземним розвідкам. “Собчак і Березовський померли при дуже дивних обставинах. Те ж саме стосується і інших людей, які чудово знають про прихід Путіна до влади та його злочини. Чубайса він тримав дуже довго. Тільки зараз Чубайс пішов з великої політики в Росії. І він може бути цікавим для іноземних розвідок. Тому цілком ймовірно, що Путін вирішив позбутись від нього” – додав він.

Джерело: Еспресо.ТV

Оцените статью
Добавить комментарий