Путін готує Росію до війни з НАТО – Reuters

Новини

РФ активно нарощує військову міць, готуючись до прямого зіткнення з НАТО.

Лише Україною РФ обмежуватися не має наміру. Москва підготовка до зіткнення з країнами НАТО.

Про це повідомило агентство Reutersпосилаючись на Службу зовнішньої розвідки Естонії

Пряме військове зіткнення Заходу з РФ, за оцінками, може статися вже протягом наступного десятиліття. Східному флангу НАТО (Фінляндії, Естонії, Литві та Латвії) варто посилено готуватися до такого розвитку подій. Починати варто з нарощування щонайменше вдвічі збройних сил, які дислокуються поруч із російськими кордонами.

Росія обрала шлях довгострокової конфронтації… І Кремль, ймовірно, передбачає можливий конфлікт із НАТО протягом наступного десятиліття або близько того“, – повідомив голова військової розвідки Естонії Каупо Розін.”

Він уточнив, що у найближчій перспективі агресія Росії проти НАТО “вкрай малоймовірна”, оскільки армія РФ загрузла на українських фронтах. Якщо країни НАТО, які межують із РФ, значно посилять свою оборону, то, запевняє Розін, ймовірність вторгнення буде невеликою, оскільки Москва просто не захоче йти на такі ризики.

Якщо ми не будемо готові, ймовірність (вторгнення Росії – ред.) буде набагато вищою, ніж без будь-якої підготовки”– наголосив голова військової розвідки.

Коментуючи становище російської армії в Україні, Розін зазначив, що не очікує особливих успіхів росіян, як мінімум, у найближчі пару місяців. Для того, щоб просуватися на фронті, РФ необхідно більше військ, а на мобілізацію диктатор РФ не наважується, щоб не обрушити рейтинги напередодні свого переобрання.

Окрім цього, керівник естонської розвідки попередив, що Україна також не зможе змінити ситуацію на фронті, якщо Захід не забезпечить її достатньою кількістю снарядів.

Rate article