“Приліт” під Маріуполем: відомі деталі

Новини

Сьогодні, 13 лютого, під Маріуполем був “приліт” за місцем базування російських окупантів. Внаслідок цього пошкоджено російський зенітний ракетний комплекс “Бук”. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

“Приліт” зафіксували між селом Українка та селищем Малинівка у Маріупольському районі. Після атаки детонація тривала близько півгодини. Також росіяни підняли біля повітря літаки.

“До Маріуполя з напрямку Нікольського завезли пошкоджену систему “Бук”, що підтверджує інформацію про ураження системи ППО в зазначеному квадраті”, – йдеться у повідомленні.

Після вибуху до Маріуполя заїхали до півдесятка вантажівок. Але швидкі до лікарень міста поранених не доставляли, що, на думку радника мера, може вказувати на тяжку ступінь поранень чи ліквідацію російських солдатів.

Зазначимо, що на початку лютого російські військові знову активізувалися в окупованому Маріуполі та районі. Враг перекидає продукти харчування та теплі речі з Волновахи на побережжя Азовського моря досить незвичайним маршрутом.

Rate article