“Прилетів дрон….і їх телефон перестав відповідати”: Дитяча лікарка з Харкова поділилася щемливими спогадами про загиблу сім’ю з трьома синами

Новини

Дитяча лікарка з Харкова Анастасія Амаш поділилася щемливими спогадами про загиблу сім’ю з трьома синами, передають Патріоти України.

Унаслідок атаки російських безпілотників на Харків у ніч на 10 лютого загинула 35-річна Ольга Путятіна, її 38-річний чоловік Григорій і троє їхніх синів – 7-річний Олексій, 4-річний Михайло і Павло, якому було лише 10 місяців. Амаш повідомила на своїй сторінці у Facebook, що була знайома з їхньою родиною.

“Оля – мама моїх пацієнтів (Льоші, Міши і Паші). Ми познайомились в далекому 2017 р. Вони прийшли до мене на педіатричні огляди Льоші, а їх тато Гріша клав нам кахель вдома. Потім народилися Міша і Паша. З початком повномасштабного вторгнення родина евакуювалася в Черкаси, але дуже сумували за своїм приватним будинком на вул. Котельна. Тому в вересні повернулись в Харків. Льоша пішов в школу. Гріша цієї осені притягнув мені зимову гуму на джип з Черкас. А потім прилетів дрон….і їх телефон перестав відповідати. Тіло Паші навіть не можуть ідентифікувати. Я не знаю, що ще написати. Я просто ридаю”, – написала вона.

У ніч на 10 лютого росіяни запустили шахеди по Харкову. Три дрони влучили у нафтобазу — там стався витік палива, яке розтеклося по вулиці з приватними будинками, й вони спалахнули. Пожежа вщент знищила півтора десятка житлових будинків.

Внаслідок атаки російських безпілотників на Харків у ніч на 10 лютого загинула 35-річна Ольга Путятіна, її чоловік та троє їхніх синів. Жінка працювала прокуроркою Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури, на момент загибелі перебувала у декретній відпустці. Також загинула подружня пара. Дві жінки 61 та 39 років, а також 45-річний чоловік були поранені.

Rate article