Прямо з Британії! Справжній ляпас Кремлю: лише перемога України. Такого не очікував ніхто – браво!

Новини

У повномасштабній війні проти Російської Федерації Україні потрібна чиста перемога.

Про це заявила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс в інтерв’ю французькій газеті Journal du Dimanche.

Політикиня застерегла світову спільноту від підписання “поганої” мирної угоди з Володимиром Путіним, оскільки це дозволить йому перегрупувати свої сили й знову перейти в наступ.

“Ми не можемо дозволити собі ще одну Мінську угоду. Україні необхідна чиста перемога, яка б відновила її в старих кордонах й убезпечила”, – ідеться в повідомленні.

Велика Британія стала другим за величиною після Сполучених Штатів Америки постачальником допомоги Україні, додала очільниця британської дипломатії. Країна уже виділила €2,3 млрд.

“У цей вирішальний період війни ми хочемо, щоб максимальна кількість військової допомоги у вигляді спорядження і навчання досягла київської влади. Щоб українська армія могла провести контрнаступ”, – зазначила Трас.

Україна нібито має погодитися на умови Російської Федерації та сісти за стіл переговорів. У Кремлі фантазують, що “Захід не дозволяє Україні думати про мир”, заявив учора прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Водночас в Офісі президента заявляють, що умовами України для переговорів з РФ є негайне припинення вогню, виведення російських військ з території нашої держави, повернення викрадених громадян і механізм репарацій.

За словами Радника керівникаа Офісу Президента, російська сторона чудово знає умови України.

“Негайне припинення вогню. Виведення z-військ з України. Повернення викрадених громадян. Видача воєнних злочинців. Механізм репарацій. Визнання суверенних прав України. Російська сторона чудово знає наші умови. Шеф #Пєсков (а) може не переживати: настане час, і ми зафіксуємо їх на папері”, – зазначив Подоляк у своєму твітері.

korupciya.com

Оцените статью
Добавить комментарий