“Прошу, не оминайте..Я блaгaю вaс люди,врятуйте сина..”:велике гoрe в рoдинi нaшoї колеги Алли Мазур…Нeвжe вaжкo пoдiлитиcя?

Допомога

Друзі, «Сніданок з 1+1» просuть допомогu. Чотири з половиною роки виснажливої боротьби за життя. Такий шлях вже пройшов Антон Мазур – син нашої колеги Мазур Алла, що працює адміністратором програми. максимальне поширення-допоможіть нам…

У хлопця — гострий лімфобластний лейкоз. Завдяки допомозі небайдужих, він уже пройшов декілька курсів дороговартісної хіміотерапії та операцію з пересадки кісткового мозку в клініці у Туреччині. Ми всі вірили, що хвороба назавжди відступила.

Але в Антона стався рецидив. Зараз він знову потребує пересадки кісткового мозку, а перед тим — негайної хіміотерапії вартістю 30 тисяч доларів. І ми знову просимо вас допомогти. У нього є шанс на одужання.

Реквізити для допомоги синові адміністратора програми “Сніданок з 1+1” Алли Мазур

  • Монобанк: 5375 4141 2072 9990
  • Приватбанк: 4731 2191 2236 7083

Обидві карти належать Мазур Аллі Володимирівні, мамі.

Зараз Антону – 23. Вперше про свій діагноз він дізнався, щойно закінчив школу. І майже весь цей час провів у лікарнях. Ми віримо, що попереду його чекає щасливе та насичене життя! Давайте разом допоможемо йому це втілити.

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications