“Продовжують стикатися з труднощами”: росіяни почали відводити війська, названо напрямок

Новини

Про це, як пише Politeka.net, повідомляє Американський інститут з вивчення війни (ISW).

Так, аналітики припускають, що російські війська, ймовірно, захопили більшу частину Сєвєродонецька. Також вказується, що окупанти додатково передислокували війська на схід від Бахмута, щоб відновити наступ з метою забезпечення доступу до автомагістралей на північний схід від Бахмута і створити загрозу українським комунікаціям.

Крім того, в ISW повідомили, що російські сили почали відведення військ з позицій в Запорізькій області. Причин може бути кілька: або для того, щоб перевести пошкоджені частини в тилові райони, або для посилення російської оборони на північному заході Херсонської області.

“ISW в даний час не може підтвердити місцезнаходження цих сил”, – уточнюють аналітики.

Також у зведенні йдеться про те, що російські сили, ймовірно, намагаються посилити свої операції в районі Сєвєродонецьк-Лисичанськ як з району Тошківка-Устинівка на півдні, так і з району Куп’янська з північного заходу.

Аналітики також звертають увагу на те, що російська окупаційна влада продовжує стикатися з труднощами в придушенні українського опору і пошуку прихильників партизанів, незважаючи на все більш драконівські окупаційні заходи і спроби підкупу українських мирних жителів.

Оцените статью
Добавить комментарий