ПриватБанк та Ощадбанк дали інструкції, як отримати «тисячу від Зеленського за вакцинацію»

Новини

Понад мільйон українців уже відкрили віртуальні картки в межах проєкту «єПідтримка» для отримання «тисячі від Зеленського за вакцинацію». Станом на 13 грудня віртуальні картки було відкрито в банках: Монобанк – 878,5 тис. карток; А-банк – 84,2 тис.; Альфа-банк – 72,3 тис. У середу, 15 грудня, таку можливість своїм клієнтам надали державні ПриватБанк з Ощадбанком – і дали відповідну інструкцію.

«ПриватБанк активує оформлення спеціальної цифрової картки «єПідтримка»… Відкрити таку картку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24», – йдеться у повідомленні пресслужби установи.

«Відсьогодні клієнти Ощадбанку, які мають у застосунку Дія зелений COVID-сертифікат про дві дози вакцинації, можуть оформити в Ощад24/7 картку «єПідтримка». Вона потрібна для отримання 1000 грн державної допомоги», – повідомили в Ощадбанку.

Як отримати 1000 грн через ПриватБанк

Для того, щоб відкрити картку «єПідтримка» в Приват24, потрібно передусім оновити застосунок до останньої версії. Далі:

зайти у вкладку «Гаманець»;

натиснути меню «Додати»;

вибрати картку «єПідтримка».

Як виглядає картка "єПідтримка" у Приват24

Після підписання заяви на відкриття картки – надіслати дані до «Дії». «Для зарахування виплати з 19 грудня достатньо подати заяву до «Дії», обрати номер картки для виплати допомоги та дати згоду на обробку персональних даних згідно із законом», – зазначили в банку.

Водночас там нагадали: дія картки обмежена в часі. За умовами програми, вона дійсна 4 місяці з дня отримання коштів.

Як отримати 1000 грн через Ощадбанк

Для того, щоб відкрити картку «єПідтримка» в Ощад 24/7, у застосунку потрібно вгорі праворуч натиснути «+». Після цього вибрати «Замовити картку» –> «єПідтримка».

Далі – з 19 грудня – у застосунку Дія (розділ «Послуги») необхідно буде подати заявку на отримання коштів. Після чого вибрати відкриту картку «єПідтримка» – та чекати на зарахування коштів.

«Відкриття, обслуговування й закриття рахунку та картки «єПідтримка» є безкоштовним. Термін дії – 4 місяці з дня зарахування державної допомоги. Поповнення/зняття коштів із рахунку, переказ на інші рахунки програмою «єПідтримка» не передбачено», – наголосили у банку.

Список банків, де можна відкрити картку для отримання «тисячі Зеленського за вакцинацію»

До роботи за програмою «єПідтримка» вже залучено 6 банків. Вони видаватимуть віртуальні картки для нарахування «тисячі Зеленського за вакцинацію».

Оцените статью
Добавить комментарий