Прикмети на удачу: з їх допомогою ви зможете заручитися підтримкою фортуни на весь день

Життєві історії

Передбачити розвиток подій після виходу з будинку неможливо. На щастя, існують особливі прикмети на удачу перед виходом, які допоможуть вам захиститися від несподіваних і неприємних подій. Багато людей, наприклад, сідають «на доріжку», щоб уникнути різних невдач і запевняють, що це дійсно працює, інформує UkrMedia.

Вірити в прикмети чи ні, кожен вирішує сам. Але ми радимо вам випробувати кілька цих прикмет на удачу.

Тримаючи шлях на співбесіду або важливу зустріч, краще не повертатися додому за залишеною дрібницею. Однак якщо ви забули щось цінне, поверніться додому і не забудьте подивитися в дзеркало і посміхнутися або показати своєму відображенню язик. Можна також з’їсти що-небудь на кухні.

Перш ніж вийти з дому, для залучення успіху і удачі погладьте кут столу.

Народна мудрість говорить: якщо ви, виходячи з дому, зіткнулися в дверях або на вулиці з літньою жінкою, краще повернутися додому і побути там деякий час. Зустріч з літньою жінкою чревата проблемами, а добра енергетика будинку допоможе нейтралізувати негатив.

Середа і четвер — найсприятливіші дні для тих, хто зібрався в далеку дорогу.

Щоб день пройшов вдало, а дорога виявилася легкою, перед виходом бажано присісти «на доріжку». Це допоможе зарядитися позитивною енергетикою будинку, яка буде охороняти вас і відображати невдачі.

Якщо на порозі будинку зустрілися з молодою жінкою, привітайтеся з нею — вона вісниця удачі.

Побачити з вікна або зустріти жебрака на вулиці — добрий знак.

Магічні перешіптування перед виходом з дому притягують удачу.

На запитання членів сім’ї «Ти куди?» відповідайте: «На кудикіну гору». Така обмовка допоможе вам закликати удачу і відвернути біду. У минулому цією фразою наші предки ставили потужний захист від неприємностей.

Щоб кожен день приносив щастя і удачу, важливо носити при собі талісман або мішечок сушеного полину.

Вирушаючи в дорогу, на роботу або на важливі зустрічі, переверніть табуретки ніжками вгору. Це допоможе привернути удачу.

Виходячи з дому, дивіться під ноги і намагайтеся не спотикатися, так як спіткнутися об поріг — недобрий знак. А ось спіткнутися по шляху правою ногою — на щастя.

Постукати два рази об одвірок при виході з будинку — прив’язати до себе удачу.

Не кидайте нічого, виходячи з квартири — ця прикмета обіцяє неприємності в дорозі.

Щоб зарядитися удачею, переступає через поріг правою ногою.

Перш ніж покинути будинок, подивіться в дзеркало і посміхніться собі, а ще краще — прочитайте афірмації на удачу.

Чекає довгий шлях? Покладіть в кишеню брюк або в гаманець монетку, яка лежала вдома. Вона працюватиме як талісман, оберігаючи вас і залучаючи до вас фортуну.

Якщо ви збираєтеся на важливу зустріч або в подорож, не можна перед виходом підмітати та мити підлогу, інакше плани можуть порушитися.

Почався дощ перед вашим виходом — добре повір’я. В дорозі чекає удача.

Приміряти взуття старшого члена сім’ї перед тим, як вийти за двері, — до удачі.

Від того, як почнеться ранок, залежить те, яким буде день. Одиниці можуть похвалитися відмінним настроєм з ранку, а адже це так необхідно. Лише оптимістичні і щасливі люди притягують до себе удачу, песимістам ж везе набагато рідше. Щоб прив’язати удачу на весь день і провести його відмінно, важливо не тільки вірити в прикмети, але і читати позитивні установки перед виходом з дому.

Оцените статью
Добавить комментарий