«Прибери від мене свою дитину», — свекруха скривилася, а я вкотре проковтнула гірку образу. «Мамо, чому бабуся мене не любить?» — запитує у мене Данилко. А що я йому відповім?

Життєві історії

Життя у мене склалося так, що з першого разу знайти своє щастя не вдалося. З чоловіком розійшлися, коли нашому маленькому Дані не було ще й року. Колишній не надто прагнув спілкуватися з сином, та й я не наполягала.

Коли в компанії спільних друзів ми познайомилася з Олексієм, і він запропонував зустрічатися, я сказала все чесно і відразу. Що у мене є дитина і він для мене на першому місці. На щастя. Льоша виявився дуже чуйним і розуміючим. Трирічний Даня відразу до нього потягнувся і не пройшло навіть кількох місяців, як почав називати його «татом». Втім, Олексій був цьому тільки радий.

Скоро коханий зробив мені пропозицію і ми стали справжньою родиною.

Але була в нашій сімейній ідилії одна заковика. Мама чоловіка відпочатку не злюбила мене і Данилка.

Тамара Михайлівна була незадоволена тим, що її єдиноу улюбленому синові дісталася «розлучена з причепом», та й сам Данилко, схоже, виводив її з себе.

Коли Тамара Михайлівна приходила до нас, вона жодного разу не намагалася навіть заговорити з дитиною або пригостити його хоча б цукеркою. Я ніби й не розраховувала, що свекруха прийме малюка, як рідного онука, але сподівалася хоча б на стримане ставлення, тепле відношення до дитини. Ось тільки, схоже, мій син просто її дратував без особливої ​​на те причини.

А малюк ніяк не міг второпати, чому ж він так засмучує бабусю. Останньою краплею стало, коли під час чергового візиту свекруха стала кричати на малого. А сталося все через те, що мій син, намагаючись задобрити бабусю, приніс їй свою улюблену машинку, хотів подарунок зробити.

Мама чоловіка відкинула машинку і почала голосно говорити:

«Прибери від мене свою дитину! Незрозуміло, що я не хочу його бачити?! Мені потрібні справжні рідні внуки, а не цей…»

Олексій, який забіг з кухні, став свідком цієї сцени. Взагалі він досі щаймав нейтральноу позицію, але тут не витримав.

Ні слова не кажучи, він виставив матір за двері і попросив більше у нас не з’являтися.

Не знаю навіть, що робити тепер. З одного боку, я рада, що чоловік нарешті заступився за нас з сином. А ось з іншого, дуже важко усвідомлювати, що через мене посварилися дві рідні людини, мама і син. Але ж вона не права!

Зараз ми з Льошею чекаємо появи малюка, але він навіть чути не хоче про те, щоб повідомити про це мамі. А я дуже переживаю і навіть не уявляю, що можна зробити в такій ситуації…

Оцените статью
Добавить комментарий