Посольство РФ: США відкрили полювання на росіян за кордоном

Новини

У російському посольстві у Вашингтоні заявили, що американська сторона розгорнула справжнє полювання на громадян РФ, які перебувають за кордоном: з 2008 року зареєстровано понад 50 подібних епізодів.

У посольстві РФ у Вашингтоні прокоментували критику з боку США щодо вироку, винесеного російським судом щодо американської баскетболістки Бріттні Грайнер. У дипломатичному представництві звернули увагу, що США відкрили справжнє полювання на росіян, які виїжджають за кордон. У посольстві звинуватили американську сторону у перекручуванні фактів та спотворенні інформації, нагадавши, що сьогодні у в’язницях США утримуються близько сотні росіян.

У дипвідомстві нагадали, що з 2008 року зафіксовано понад 50 епізодів арешту російських громадян за кордоном з ініціативи США. У зв’язку з цим там попросили Вашингтон «перестати перекладати проблеми із хворої голови на здорову».

Як підкреслили представники посольства, рішення щодо Грайнера, як і у випадку з іншими американцями, які порушували закон у Росії, повною мірою відповідає російському законодавству.

Оцените статью
Добавить комментарий