Почалося, буде цілий місяць: перша леді Олена Зеленська попередила українців

Новини

В Україні розпочався Місяць обізнаності про ментальне здоров’я

В соціальній мережі з’явилося відеозвернення Першої Леді Олени Зеленської до українців, в якому вона закликала всіх потурбуватися про ментальне здоров’я, тому що особливо під час війни це дуже важливо. Опубліковано звернення Першої Леді України було на сайті Мінреінтеграції.

Слід зазначити, що під час свого звернення до українців Олена Зеленська звернула увагу кожного на те, що необхідно аби всі турбувались про своє ментальне здоров’я, а також про здоров’я своїх рідних, близьких, друзів – оскільки під час війни це дуже важливо, підтримувати один одного і додавати сил добрими словами.

Перша Леді розповіла й про те, що постійно спілкується з дітками, додавши, що вони розповідають їй речі, які їм довелося пережити – це втрата близьких, родини, російський полон і багато іншого.

Також вона додала, що саме допомагати іншим, тобто всім діткам – надає їй сили в ці складні для кожного з нас часи. Адже коли вона чує і бачить відео, як українські діти під час ворожих обстрілів в підвалах, в укриттях, співають Гімн України, то це в черговий раз підтверджує, що ми всі ніколи не повинні здаватися.

Олена Зеленська підкреслила, що саме травень в усьому світі є місяцем ментального здоров’я і розповіла про організації, які допомагають українцям побороти те, що їх турбує.

Загалом, Перша Леді розповіла дуже багато корисного в своєму зверненні, тому, щоб дізнатися про все детально – просто уважно перегляньте відео.

Протягом травня в Україні триватиме Місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Він координується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

Ініціатива має на меті привернути увагу українців до теми збереження власного ментального здоров’я. Основний акцент – на розповідях особистих історій українців, які мають важливе значення.

До цієї ініціативи приєднуються Перша леді Олена Зеленська, Глобальна платформа Саміту перших леді та джентльменів і Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».

Раніше портал “Стіна” повідомляв, що оголошено масову евакуацію, в Кабміні ухвалили термінове рішення – за новими правилами.

Нагадуємо, що українцям дали інструкцію, як довести ТЦК на блокпосту чи патрулю, що громадянин не перебуває у розшуку.

Rate article