Після заruбелі дружини 31-річний чоловік сам ростив 6 дітей. Тільки поглянь, як його віддячила доля …

Життєві історії

31-річний оміч Антон став відомим після того, як почав самотужки няньчити шістьох дітей. У його житті сталася трагедія, яку і ворогу не побажаєш. Дружина померла від раку, залишивши Антона вдівцем …

Горе увірвалося в сім’ю раптово. У Антона з Анею вже було троє дітей. Вони чекали чергове поповнення, коли дружині поставили страшний діагноз. Аня вирішила пожертвувати своїм життям, щоб врятувати життя майбутніх трійнят.

Журналісти зробили сюжет про батька-одинака який, виховує 6 дітей, і Антон прославився на всю країну. До нього почали приходити сотні листів від прихильниць. З деякими з жінок вдівець навіть зустрічався, але зазвичай на першому ж побаченні ставало ясно, що ці дами не підходять для сімейного життя.

У числі інших шанувальниць йому написала якась Людмила, яка згодом і стала дружиною.

Її рядки відразу ж зачепили чоловіка. Після нетривалої переписки вони домовилися про побачення. Антон вирішив взяти на зустріч дітей, і не прогадав.Люда відразу ж зачарувала чоловіка і його дітей якоюсь неймовірною добротою. Дочки Антона буквально не злазили з рук Людмили, настільки вона їм сподобалася. А старший син навіть сказав татові про нову знайому: «Потрібно брати. Вона хороша! »Через деякий час кохана Антона, у якій вже була одна дитина від першого шлюбу, зізналася, що бачила віщий сон.

Їй приснилося, що вона виховує сімох дітей. А на наступний день вона побачила репортаж про Антона і зрозуміла, що це доля!«Спочатку мені просто стало шкода Антона, і я написала йому листа зі словами підтримки. А потім все якось непомітно закрутилося … Я ніколи не була обділена увагою, але справжнього чоловіка, на якого можна було б покластися, поруч не було. А Антон виявився саме таким! » — розповіла Людмила.

Антон і Люда допомагали працівникам реабілітаційного центру, де знаходять притулок бездомні, наркомани і алкоголіки. Одна з пацієнток центру померла, залишивши двох дітей сиротами. Малюки були нікому не потрібні, і Людмила запропонувала взяти їх в сім’ю.

«Ми з Антоном подумали і вирішили, що, крім нас, цим діткам ніхто не зможе допомогти. А виховувати сімох або дев’ятьох дітей — невелика різниця. Кажуть, що одну дитину складніше виховати, ніж декількох, і це дійсно так! » — пояснила Людмила причину такого вчинку.

Заради дітей Люді довелося кинути улюблену роботу. За її словами, це був один з найскладніших моментів в її житті. Зараз кожен день жінки починається о пів на сьому ранку, незалежно від свят і вихідних. Тільки супу на один раз їй потрібно варити 5 літрів!«Раніше я постійно переживала, що не встигну щось зробити, але Антон завжди був поруч і в усьому мені допомагав.

Ось така надихаюча історія з життя звичайних людей з великим серцем! І якщо тебе зворушили ці рядки, поділися ними зі своїми друзями

Оцените статью
Добавить комментарий