Після переговорів! Режим Кремля на межі: диктатор в паніці – загнали в кут. Готуються до поразки?

Новини

Візит міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова до Туреччини свідчить про те, що путінський режим має реальні проблеми. Україна не бере участі в таких “домовленостях” між країнами нібито щодо вирішення продовольчої кризи і більше не дозволить “великим групам впливу” грати за її рахунок.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, вказуючи на поділ Європи у ставленні до Росії та її диктатора. Думкою він поділився в бесіді з російським правоохоронцем та журналістом Марком Фейгіним (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

“Це технологія, вони грають у конструктив. Лавров сказав важливу річ: “Ми готові до поновлення переговорів”. А коли кремлівський режим ходить на переговори? Коли у них все погано… Весь цей конструктив із зерном, спроби домовитися, візити та інше – це гострий сигнал неблагополуччя”, – висловив переконання він.

За його словами, тішить, що більшість європейських країн дуже розвинені й верхівка частини Європи каже “ні” таким спробам домовитися з РФ, наголошуючи, що добиватиме путінський режим.

“Тому що його злочинам немає ні терміну давності, ні прощення. Росія має зазнати поразки, режим має бути розгромлений і просаджений у можливостях диктувати політику своєї сили. Вони дотримуються тієї ж позиції, що й США, Британія, країни Балтії, Канада”, – підкреслив Арестович.

Водночас визнав, що разом із тим є континенталісти, які вважають, що “стара Європа має балансувати американський вплив, зокрема, через союз із Москвою”. На думку радника голови ОП, впливові політики та лідери таких країн просто “намагаються всидіти між двома стільцями”, вони дуже радісно повелися на цю віртуальну реальність з візитом Лаврова до Туреччини, тому що вона повністю відповідає їхнім цілям та завданням у зовнішній політиці.

“Звучать вони приблизно так: “Ну, Путін припустився помилки”. Тобто Буча – це помилка? Вони кажуть, що треба зберегти обличчя. Кому? Припускають, мовляв, нехай Україна поділиться частиною своїх територій. Кому? Придуркам, які говорять про “референдум”, коли наші так близько підходять до Херсона? Та ми їх самі ганчірками поженемо звідси скоро. Їх (деяких європейців. – Ред.) влаштовує. Вони знову стають розвідними, починають посередництво на переговорах, витягувати преференції. Насправді це гра дуже конкретних груп за рахунок України. Але українські Збройні сили та сльози наших дітей зачинили ці двері назавжди і за рахунок України більше ніхто ніколи не гратиме”, – попередив Арестович.

Оцените статью
Добавить комментарий