Мікс із цих пунктів роблю кожен сезон різний. Відразу даю помалу щоб побачити реакцію рослин, і тільки потім вже працюю з тим, що дало найкращий результат. Інформує Майстерня ідей.
1. Фосфорні добрива (наприклад, суперфосфат або монокалійфосфат) допомагають покращити засвоєння рослинами азоту та калію, що сприяє більш швидкому зростанню та розвитку рослин.
2. Калійні добрива (наприклад, сульфат калію або монокалій фосфат) допомагають рослинам краще переносити посуху та інші несприятливі умови, а також підвищують стійкість до хвороб та шкідників.
3. Азотні добрива (наприклад, аміачна селітра чи сечовина) допомагають прискорити зростання рослин та формування плодів, а також покращують якість урожаю.
4. Комплексні добрива (наприклад, Нітроамофоска) містять усі необхідні елементи в оптимальних пропорціях і можуть використовуватися для підживлення рослин на всіх стадіях росту.
5. Мікродобрива (наприклад, борна кислота, молібденова кислота або марганцева кислота) допомагають рослинам краще засвоювати інші елементи живлення та підвищують урожайність.
Насправді витрати виходять копійчані. Порівнювали всі витрати за весь процес зростання та розвитку кущів, ділили на суму за яку в середньому вони продаються на ринку. Виходить вигідніше, смачніше і для здоров’я корисніше.