Під Харковом вирахували зрадника, який під час окупації області був на блокпостах РФ зі зброєю

Новини

Перебіжчик патрулював територію Харківщини та передавав дані командирам російських окупаційних угруповань.

На Харківщині співробітники СБУ та Нацполіції затримали місцевого жителя, який чергував на російських блокпостах під час боїв за обласний центр, а після деокупації регіону вів стеження за солдатами ЗСУ. ТГ-канал української контррозвідки.

Агента РФ затримали при спробі втекти на окупованих територіях. Під час слідчих дій з’ясувалося, що цей чоловік після захоплення частини Харківщини у 2022 році чергував на блокпостах противника. Там він допомагав російським окупантам виявляти проукраїнських партизанів та інше нелояльне до диктатора Путіна населення. Цікаво, що росіяни видали своєму “служнику” автомат “АК-74 з боєприпасами та військову форму ЗС РФ.

Під час окупації регіону цей суб’єкт, володіючи інформацією про українських патріотів-односельців, “здавав” їх росіянам під час зупинки машин на блокпостах.

Після деокупації більшої частини Харківської області восени 2022 року зрадник за власним бажанням обходив прифронтову територію, де фіксував місця зосередження особового складу та військової техніки ЗСУ, після чого передавав отримані дані російським загарбникам, які воювали на Ізюмському напрямку.

А на Донбасі одразу двоє агентів російської ФСБ “полювали” за HIMARS на Донбасі та шукали вразливості в обороні Слов’янська.

Як повідомлялося раніше, під Кропивницьким затримано агента країни-агресора Російської Федерації, який стежив за українською ППО.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Rate article