Під Бєлгородом деталь російської ракети встряла прямо у стіну житлового будинку – виникла суперечка, як це сталося.

Новини

У Білгородській області при попаданні боєприпасу ЗС РФ було пошкоджено приватне домобудування, а його господиня отримала поранення.
У місті Будівельник Білгородської області прямо у стіні житлового будинку №8 на вулиці Троїцькій виявили деталь російської ракети – розгінний блок. У Мережі з’явилося фото хвостової частини боєприпасу, що стирчить зі стіни, повідомляє Диалог.UA.

Інцидент трапився вранці у неділю, 17 березня. Садиба пошкоджена, одна жінка, попередньо, його господиня, отримала травми. Офіційна російська влада та ЗМІ замовчували індидент дві доби, поки в Інтернет не просочився знімок.

Під час обговорення фото з місця події виникло припущення, що деталь ракети, що стирчить у стіні, – це блок від ППО “Панцир-С1”. Серед інтернет-користувачів виникла суперечка щодо того, як російська ракета могла так епічно “збитися з курсу”. Одні вважають, що це так “якісно” спрацювала російська ППО, інші висувають версію, що ЗС РФ вели обстріл Харківської області з території Білгородчини, але “щось пішло не так”.

Як раніше повідомлялося, Білгород під ударом: містом розкидані ракети, людей ніде не видно.

Rate article