Перший шлюб студентський, другий американський: обидва не вдалися в житті Євгена Рибчинського, хоч є 4 синів

Новини

Євген Рибчинський успадкував від видатного татуся здатність писати вірші. Натомість подружня вірність чоловіку від батька не передалася. Він двічі одружувався та розлучався. Має 4 синів.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами

Перший шлюб Євгена Рибчинського був студентським. З Анастасією син Юрія Рибчинського побрався у 19 років. На світ з’явився первісток Марк, але це не врятувало родину від розпаду.

З другою дружиною Юлією Євген одружився у 2006-му році й на деякий час опинився у США. Жінка подарувала коханому трьох синів – Данила, Георгія, Івана. Та після Революції гідності Рибчинський повернувся назад до України, ставши народним депутатом ВР VIII скликання.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: з синами

Жінка навідріз відмовилася покидати Америку, тому довелося розлучитися. Це трапилося 2018 року. Юлія частенько звинувачувала колишнього, що покинув її з дітьми напризволяще й не платить аліментів на синів.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: дружина Юлія

У 2019 році скаржилася, що залишилася без житла і не має продуктів, щоб нагодувати нащадків. Сповіщала, що живуть усього на 300 доларів на місяць, а американці збирають пожертви для їхньої родини.

blank
Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: син Мирон із дружиною та Левом

Та, певно, злидарювали українські біженці не довго. Оскільки вже у 2022 році Юлія Рибчинська стала “Міс Коннектикут 2022”, отримавши можливість представляти цей американський штат на конкурсі краси Ms. America Pageant.

blank
Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: з онуком

У 2020 році старший син Рибчинського одружився з Вікторією. До цього пара завела собаку й почала зводити будинок. Мирону було вже за 30, тож тато похвалив нащадка за подібну обачність на відміну від власних помилок молодості.

Торік у серпні молода родина поповнилася первістком Левом, тож пан Євген став дідусем. До Києва повернувся й Данило, який, навчаючись в Америці, примудрився скласти іспити з української мови краще, аніж більшість його однолітків, які весь цей час провели в Україні.

Rate article