Переговори з Росією зашкодять Україні: Ходжес розповів про наслідки

Новини

Колишній командувач Сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес заявив, що переговори з Росією лише зашкодять Україні. За його словами, українці мають перемогти окупантів традиційним способом – на полі бою.

Про це він написав у своєму Twitter. Зокрема, висловив незгоду з думкою глави Об’єднаного комітету начальників штабів американської армії генерала Марк Міллі, котрий закликав Київ задуматися про відновлення діалогу з Кремлем на тлі своїх здобутків на фронті.

Після цих слів військового в адміністрації Джо Байдена заявили, що не поділяють їх. У Білому домі наголосили, що рішення про перемовини з ворогом повинен ухвалювати Володимир Зеленський і народ України.

“Я не згоден з моїм другом і колишнім босом. Він має доступ до розвідданих, яких я не маю, але вважаю, що його оцінка цих розвідданих є неправильною”, – сказав генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес.

Українців, їхніх партерів і союзників він закликав не дозволяти Кремлю виграти час або отримати винагороду шляхом переговорів.

“Україна виграє це випробування волі та логістики”, – написав Ходжес.

Додамо: Міллі говорив, мовляв, Україні буде вкрай важко розраховувати на успіхи у зимні місяці війни через важкі погодні умови, які уповільнять просування на фронті.

А ось його експідлеглий підкреслив, що ЗСУ здатні відвоювати території своєї держави, про це свідчить той факт, що вони вже звільнили близько 50% тимчасово захоплених від початку вторгнення РФ земель.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий