Переговори війну не закінчать, а Путін не заспокоїться: дана відповідь, як Україна все ж таки зможе перемогти

Новини

Про це заявили експерти проекту Інституту вивчення війни “Критичні погрози”. Тезово їх виклав у своєму звіті керівник групи Фредерік Каган.

Так, у звіті вказується, що переговори не можуть покласти край війні, і приведуть лише до її припинення. politeka.net

«Володимир Путін не заспокоїться, доки не завоює Київ», – йдеться у звіті.

Також наголошується, що опір України демонструє, що українці так просто не здадуться.

«Конфлікт нерозв’язний, поки в Кремлі править путінізм. Переговори не змінять цієї реальності. Вони можуть лише створити умови, за яких Путін чи путінський наступник обмірковуватимуть поновлення наступу на незалежність України», – попередили експерти.

Аналітики впевнені, що Путін не погодиться визнати перед росіянами, що ціною більш ніж 100 000 вбитих і поранених росіян і дев’яти чи більше місяців економічної розрухи він досяг майже того ж, що й раніше.

За їх словами, Путіну, щоб виправдати ухвалення меншого, ніж його максималістські цілі, необхідно продемонструвати досягнення, які вимірюються десятками тисяч квадратних кілометрів нової української території, назавжди приєднаної до Росії. Але і це не гарантує мир.

«Захід має бути чесним із собою та своїм народом, а також з українцями. Ціна за те, щоб «усадити Путіна за стіл переговорів» з лініями фронту в конфігурації, віддалено схожою на ту, в якій вони зараз перебувають, швидше за все, полягатиме в обіцянці йому величезних ділянок української землі, а не незначних змін у дипломатичній мові», – попереджають експерти.

Більше того, аналітики нагадують, що під час так званого припинення вогню з 2014 по 2022 рік росіяни не припиняли атаки на українські позиції.

Крім того, Путін, на думку експертів, досі не вірить, що програє війну.

Аналітики також запропонували свій план дій. На їхню думку, Захід має допомогти Україні звільнити райони, які є стратегічно важливими для її безпеки та економічного благополуччя, а потім наростити українську армію та економіку до рівня, який стримає майбутні російські вторгнення.

«Успіх для України та Заходу полягає в тому, щоб перетворити цю гарячу війну на холодну на умовах, які зроблять Україну достатньо сильною, щоб вижити і зрештою перемогти в ній», – резюмували аналітики.

Оцените статью
Добавить комментарий