“Ой, у вишневому саду” – у виконанні словенської президентки. Наташа Пірц Мусар у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії заспівала одну з найвідоміших українських пісень. Композицію виконувала разом із місцевою співачкою Крістіною Обержан. У своїх соцмережах політикиня рішуче засудила російську агресію і заявила, що Словенія продовжить стояти на боці України. Послухаймо виконання пісні.
You may also like
Пpeзидeнт Польщі Kapоль Haвpоцький пpокомeнтyвaв pішeння
00
Україна зверталася до Ради Безпеки ООН із закликом
00
Генеральний прокурор Угорщини, призначений ще за часів
00
Перемовини щодо російсько-української війни давно зайшли
00
Ha тлі cyпepeчки між Bapшaвою і Kиєвом Тycк paптом
00
Більшість українців використовують лише кілька варіантів
00
Кожному з нас знайомі люди, які ніби випромінюють впевненість
00
У Москві згадали про зустріч на Алясці і звинуватили
00