Окупанти продовжили обстріл “Азовсталі” вночі: там перебувають мирні громадяни та 500 поранених військових

Новини

Російські окупанти вночі знову завдали потужних ударів по українським захисникам, які переховуються від ворога на території металургійного комбінату “Азовсталь”. Ворог використав усю можливу зброю, у тому числі, корабельну артилерію.

Повідомляє obozrevatel.com

Про це в ефірі українського телемарафону заявив командир 12-ої бригади оперативного призначення Нацгвардії Денис Шлега. За його словами, після того, як напередодні закінчилася операція з виводу мирного населення з заводу, ворог почав використовувати всі види озброєнь.

Ніч у нас була неспокійна. Приблизно з 2 до 3 ранку по “Азовсталі” працювала корабельна артилерія, а зараз під ранок стало спокійніше, оскільки є інформація, що намагаються здійснити евакуацію мирного населення з території самого Маріуполя”, – сказав командир.

Щодо подальшої евакуації мирних людей із “Азовсталі”, Шлега заявив що наразі про це нічого не відомо, але “ми благаємо про це”.

Приблизно 200 людей залишилося і близько 20 дітей. Але якісь конкретні терміни (евакуації. – ред.) на даний час мені невідомі. Ми благаємо і ще раз наголошуємо, що треба виводити людей з “Азовсталі”, так як ворог працює по території всіма наявними видами озброєння і це дуже-дуже погано”, – наголосив захисник.

Він розповів, що на території заводу також перебувають близько 500 поранених військових, допомога яким надається в дуже важких умовах.

“Бійці мужньо і гідно продовжують виконувати своє завдання. Найбільша проблема – це наші поранені військовослужбовці. Декілька дні тому був розбомблений наш польовий шпиталь, в дуже важких умовах надається допомога пораненим. Їх на даний час на території заводу близько 500 людей з різними ступенями поранень“, – розповів Шлега.

Він наголосив, що коли буде владнано питання з евакуацією цивільних, “треба вирішувати питання з пораненими хлопцями”.

Решта військовослужбовців в строю, дух бойовий. Будемо продовжувати далі виконувати завдання. Але, я хочу ще теж наголосити, що у всіх є якийсь запас міцності, тому треба вирішувати питання, і після того, як виведуть поранених і загиблих, треба вирішувати питання із гарнізоном. Хлопці за 68 днів зробили все можливе й неможливе“, – резюмував він.

Оцените статью
Добавить комментарий