забезпечення солдатів рф.
Росіянка вирішила “підбадьорити” чоловіка, нагадавши, що той воює за “країну ідіотів”.
Про розмову стало відомо завдяки перехопленню Головного управління розвідки Міноборони.
Окупант розповів, що в солдат не має ні їжі, ні ліків. Також він не розуміє, заради чого воює.
“Сонце, ти країну захищаєш, країну ідіотів, бл***! Чию? Путінську! Путінський шмат землі! Від людей, які йому немилостіві!”, – заявила дружина окупанта.

Дружина солдата росії, мабуть, розуміє ситуацію в країні-агресорі, описавши чоловікові те, що відбувається.
“Реально, ми всі в де**мі! Все це х**ня, добре, що хоч живий, здоровий!” – зазначила росіянка.
Раніше повідомлялося, що окупанти скаржаться на відсутність забезпечення з боку командування Росією.
Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, росіянин розповів своїй матері в телефонній розмові, що російське телебачення обманює населення, говорячи про те, що армія Росії має гарну амуніцію та зброю.
“А у нас всі біжать, БТР підірвали наш, все, що були речі, погоріли, зброя погоріла. Ми одягнені у все хо**тське, що ось у х**лів те саме… займаємо їхні позиції чи хтось то з трупів знімає, там ось каски ось ці, на мені наколінники, поджопник – усе мародерське, тут як чорти, – каже окупант.
Солдат армії Росії також додав, що демобілізовані «пачками йдуть». За його словами, окупанти просто кидають зброю та йдуть.