Огірки не хворіють і не сохнуть. Ефективний розчин для підживлення в кінці червня

Новини

Дачники часто стикаються з проблемами, пов’язаними з жовтінням листя огірків, що може негативно впливати на врожайність та розвиток плодів. Але існує добре перевірений спосіб підживлення, який використовується вже протягом багатьох років.

Для підживлення огірків рекомендується приготувати спеціальний розчин, який покращує розвиток рослин. Цей розчин має високу ефективність і використовується багатьма садівниками й дачниками.

Для приготування розчину потрібно взяти:

  • 10 літрів води,
  • 1 літр коров’ячого навозу,
  • 30 г суперфосфату,
  • 10 г сечовини,
  • 10 гсульфату калію.

Важливо зауважити, що суперфосфат погано розчиняється у воді, тому його слід розчинити окремо.

Перше підживлення проводять після посадки огірків, а також після того, як на рослинах з’являться перші зав’язі. Для другого підживлення збільшується кількість сечовини та сульфату — треба взяти 15 г кожного з компонентів.

Використання цього розчину дозволить забезпечити огірки необхідними поживними речовинами, сприятиме правильній адаптації рослин та підвищить шанс на гарний врожай.

Цей метод підживлення рекомендується використовувати в разі проблем з ростом листя та плодів, щоб допомогти рослинам покращити їх стан та забезпечити оптимальні умови для зростання і розвитку.

Rate article