Очищаємо стік у ванній без хімічних засобів – швидко і дешево

Новини

У кожному будинку є раковина, яка час від часу забивається, і приміщення заповнюється неприємним запахом. Для того щоб цьому запобігти, можна використовувати різні засоби з господарських магазинів.

Але практично всі вони містять хімікати, які небезпечні для людини і викликають іноді алергію. Розглянемо кілька природних методів очищення стоку в ванній і раковині, а також усунення зайвого запаху. І постараємося використовувати якомога менше шкідливої ​​хімії.

Перед тим як почати роботу, необхідно підготувати інструменти і підручні засоби.

Вам знадобиться:

Півтора літра гарячої води.

Пара столових ложок харчової соди.

Оцет.

метод

Зазвичай в раковину потрапляють волосся, частинки шкіри, мило і жир. Саме вони викликають неприємний запах і застій води. Використовуючи гнучку пластикову зливну паличку, можна без зусиль витягти непотрібне сміття. Але так від запаху позбутися не вийде.

Тому використовуйте ці два простих кроки, щоб природним чином прибрати з раковини сторонні запахи:

1. Закип’ятіть воду в чайнику, і повільно вилийте її в каналізацію. Цього буде достатньо, щоб остаточно змити те, що викликає неприємний запах.

2. Для кращого ефекту в гарячу воду додайте оцет і харчову соду. Але експерти рекомендують спочатку додати соду, а тільки після оцет. Різниці особливої ​​немає, але спробувати можна обидва варіанти, якщо запах все одно залишиться.

Перед тим як почати роботу, обов’язково перевірте пластикову частину зливної горловини. У більшості випадків саме в ній накопичується багато бруду. В цьому випадку необхідно добре очистити трубу.

Якщо після видалення застряглого волосся і використання харчової соди з оцтом все ще пахне з раковини на кухні або у ванній кімнаті, слід перевірити якість каналізації.

Швидше за все, проблема саме в ній. Переконайтеся, що скрізь встановлені правильно зливи.

джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий