Новий обранець Соломії Вітвіцької розповів, чому пішов воювати

Новини

Він наголосив, що попри бронь, одразу вирішив йти захищати Україну.

Новий обранець ведучої Соломії Вітвіцької – військовий Олексій Ситайло –  розповів, чому вирішив піти добровольцем на війну. unian.ua

Чоловік, який до повномастабного вторгнення працював головою суду у Сумській області, зазначає, що не вагався перед тим, як піти у ЗСУ.

“Тут було зрозуміло, що рано чи пізно прийдуть. Було прийнято рішення, що потрібно йти, потрібно захищати і робити ті речі, які треба робити на війні. Хоча у мене є бронь, але я не з тих людей, які змінять прапорець у себе на столі”, – сказав Олексій в інтерв’ю для ТСН.

Відомо, що коханий Соломії пів року воював на Бахмутському напрямку, брав участь у зачистці деокупованої Київщини, а також двічі мав контузію. Але зазначає, що йому деякі страшні моменти війни вдається легше пережити через суддівське минуле.

“Були у мене справи, коли мати вбила свого новонародженого малюка. Це важко психологічно, але з часом ти стаєш до цього готовим. Тому ці звірства в Ірпіні і Бучі, які ми бачили… Мені простіше було це сприймати. Так, воно не вкладається в рамки якихось людських цінностей, але мої побратими, які бачили ті чі інші картинки – не могли впоратися з цим”, – додав він.

Зараз чоловік отримав звання лейтенанта та рідко бачиться зі своєю коханою Соломією Вітвіцькою, з якою познайомився вже під час війни.

Rate article