Новорічні вихідні. Скільки днів будемо відпочивати на свята

Новини

У мережі розмістили дуже приємну і корисну інформацію для українців. Стало відомо, що жителі України будуть чимало відпочивати на новорічні святя.

Відповідну інформацію оприлюднили на порталі «Телеграф»

Всі люди дуже люблять новорічні свята, так як в цей час можуть відбуватися справжні чудеса, а найприємнішим чинником залишаються, звичайно ж, вихідні.

Вже зовсім скоро настане зима, яка принесе з собою чимало свят – День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво і так далі. Але, найприємнішим фактором залишаються вихідні, яких цього року буде на три дні більше.

Вихідні дні для українців почнуться з католицького Різдва, яке відзначатимуть 25 грудня. Відомо, що в 2021 році це свято потрапляє на суботу, а це говорить про те, що вихідний день буде перенесений на 27 грудня – понеділок. Це означає, що у жителів України буде 3 вихідних поспіль.

Вихідні дні

Крім цього, потрібно розповісти і про те, що цього разу на Новий рік припадає ще один додатковий вихідний день – 3 січня. Це пов’язано з тим, що велике свято також потрапляє на суботу, тому понеділок автоматично стає вихідним днем, що не може не радувати. Але найцікавіше це те, що за суботу не доведеться відпрацьовувати надалі.

Вихідні дні

Закривати ці чудові вихідні дні буде, звичайно ж, Різдво Христове, яке відзначається щороку 7 січня. Це святе свято потрапляє на п’ятницю, що говорить про те, що п’ятниця 7 січня буде вихідним днем. Крім цього, робочий день у четвер 6 січня буде скороченим.

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications