Німецький дизайнер Френк Вайлд емоційно відреагував на обстріл лікарні Охматдит

Новини

Щодня чоловік публікує у своєму профілі в інстаграмі світлини в образах, натхненних українською культурою. У такий спосіб Френк висловлює свою підтримку.

Сьогодні, 8 липня, дизайнер поділився новою фотографією, якою відреагував на ракетний удар по дитячій лікарні Охматдит. Вайлд позує на тлі прапору ООН із закликом виключити Росію з організації.

На ньому футболка, на якій сказано, що Росія — країна-терорист. На руках чоловік тримає ляльку немовляти, загорнутого в закривавлену тканину. Вона символізує українську дитину, вбиту росіянами.

У підписі до кадру Френк закликав людей прийти на демонстрацію під російським посольством у Берліні, аби вкотре нагадати європейським країнам про необхідність допомагати Україні захищатися та оборонятися.

МИ ВИХОДИМО НА ДЕМОНСТРАЦІЮ СЬОГОДНІ ПІД РОСІЙСЬКИМ ПОСОЛЬСТВОМ О 19:00 ВЕЧОРА АБИ ВКОТРЕ ВИМАГАТИ ТАКІ ПОТРІБНІ РАКЕТИ TAURUS ТА НАГАДАТИ, ЩО МИРНІ ПЕРЕГОВОРИ З ТЕРОРИСТАМИ, ЯКІ ВБИВАЮТЬ ДІТЕЙ НА ЛІКУВАННІ, НЕМОЖЛИВІ. ЛИШЕ ЗБРОЙНА ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ МОЖЕ ПРИНЕСТИ МИР. УКРАЇНА МАЄ МАТИ ЗМОГУ ЗАХИЩАТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ ТА ДІТЕЙ ВІД РОСІЇ. — НАПИСАВ ВІН.

Френк Вайлд засудив Росію - фото 622758
Френк Вайлд засудив Росію / frankpeterwilde

Rate article