Ніхто сухим не вийде: Україну накриє потужний циклон на вихідних

Новини

Всім жителям України повідомили, що погода на ці вихідні обіцяє бути досить мерзенною. Українські синоптики попередили українців про те, що у вихідні дні погода буде то сонячна, то дощова.

Стало відомо, що на території України триватимуть різкі зміни погоди. 2 грудня, в четвер, захід і північ потраплять під циклон, який принесе в нашу країну дощі, а на сході в цей час буде сонячно і без опадів. Повідомляє hyser.ua

2 грудня

2 грудня

Синоптики Українського гідрометцентру повідомляють, що заморозки будуть у центральній та східній частині України.

За словами українських синоптиків, 3 грудня, в п’ятницю, на сході України буде невелике потепління. Однак, у Кропивницькому, Одесі та Миколаєві буде зовсім тепло, температура повітря в цих містах прогріється до +14 градусів.

3 грудня

3 грудня

Що стосується столиці України, то 3 грудня очікується холодна погода з мокрим снігом. У нічний час доби температура буде близько 0 градусів, а в денний час Київ прогріється до 5 градусів тепла.

Досить сильні опади будуть у Буковині, Прикарпатті та Закарпатті.

4 грудня

4 грудня

Вже на вихідних опади перейдуть на схід і південь країни, а температура повітря при цьому значно знизитися. 4 грудня, в суботу на території Луганської області буде найтепліше – до 9 градусів тепла. Північна і західна частина України потрапить під нічні заморозки, температура може опускатися до 10 градусів нижче нуля.

5 грудня

5 грудня

Потрібно відзначити, що сильні заморозки будуть і 5 грудня, в неділю. У Києві в нічний час доби температура опуститися до -6 градусів, в денний час температура повернеться до позначок в +1 градуса тепла.

Варто нагадати, що синоптики говорили про те, що в Україні може бути і дуже холодна температура в грудні. Є ймовірність того, що буде дуже холодно – до -30 градусів морозу.

Оцените статью
Добавить комментарий