“Нічого грандіозного”: Аліна Гросу вперше розповіла яким було її весілля з чоловіком-іноземцем

Новини

Все більше українська співачка Аліна Гросу ділиться деталями свого розкішного весілля і таємничою особистістю нареченого. В новому коментарі Славі Дьоміну виконавиця зізналася, яким було весілля і як вона разом з чоловіком-іноземцем ділить побут.

За словами артистки, наразі вони з чоловіком не проводили гучного та помпезного весілля. Також вона вважає, що сімейне життя пари не повинно залежати від того, яким було ваше весілля.

“Жодного грандіозного весілля, як перше, у нас не було. Тому що, по-перше, це не на часі, а по-друге, сімейне життя і щастя в ньому залежить не від того, яким було весілля. Так, був собі такий хороший вечір, але не щось таке помпезне і тому подібне. Мені і йому було головне, щоб ми були вдвох, разом, щоб нам було що згадувати й подарувати собі казковий момент. Хотілося, щоб це було свято для двох і тільки для двох”, – поділилася співачка.

Аліна Гросу з чоловіком - фото 621199
Аліна Гросу з чоловіком / alina_grosu

Також Аліна зауважила, що побут та хатні справи з коханим ділить порівну.

“НА ЧОЛОВІКОВІ СМІТТЯ, НА МЕНІ – СНІДАНКИ. НА ЧОЛОВІКОВІ – М’ЯСО Й РИБА, НА МЕНІ САЛАТИ, СУПИ, КАШІ, ПИРОГИ. У ПРИНЦИПІ, ВСЕ ІНШЕ. ЖОДНИХ ПОМІЧНИЦЬ У НАС ЗАРАЗ НЕМАЄ. МИ ТАК ВИРІШИЛИ, ЩО МИ СПРАВИМОСЯ САМІ”, – РОЗПОВІЛА УКРАЇНСЬКА АРТИСТКА.

Rate article