Незалежні екзитполи показали у Путіна не більше 55% голосів: реальні цифри потрапили до Мережі

Новини

За даними проекту ExtremeScan, не більше 55% голосів було віддано за Путіна. Це кардинально відрізняється від офіційно заявлених результатів.

Після президентських виборів до Росії результати незалежних екзитполів викликають серйозні питання щодо легітимності процесу. Організація ExtremeScan, яка провела незалежні опитування російських виборців на виході з виборчих дільниць, оприлюднила цифри, які вказують на масову фальсифікацію голосів на користь Путіна.

Дані публікує The Moscow Times.

За даними проекту ExtremeScan, не більше 55% голосів було віддано за Путіна. Це кардинально відрізняється від офіційно заявлених результатів, де Путіну було приписано рекордну підтримку майже 90%.

Більше того, при аналізі загальної кількості російських виборців, включаючи тих, хто не з’явився на виборчі дільниці, дані ще більше вражають. Лише 44% голосів підтримали Путіна, тоді як Даванков отримав 3%, Слуцький – 2%, Харитонов – 1%. Ще 1% бюлетенів виявився зіпсованим, 19% виборців взагалі не пішли на вибори, а 30% відмовилися відповідати на запитання.

Ці дані викликають серйозні питання щодо дійсної підтримки Путіна, поточного режиму, його легітимності та легітимності всього виборного процесу. Спостерігачі зазначають, що надмірні цифри виглядають неправдоподібно і Кремль сильно перестарався, намагаючись намалювати приємні для Путіна цифри.

Rate article