Неприємний “сюрприз” для путіна: Вчені прогнозують аномально теплу зиму в Європі – Copernicus Climate Change

Новини

Температура повітря в європейських країнах з великою ймовірністю буде значно вищою за норму. Такий прогноз зробила Служба зміни клімату Європейського Союзу Copernicus, передаєBloomberg.

Зокрема, прибережні райони вздовж Балтійського, Середземного та Північного морів, ймовірно, побачать температури, що перевищують історичні середні значення, передають Патріоти України.

Існує ймовірність від 50% до 60%, що температура буде значно вищою за історичні норми на більшій частині території Британії, Центральної та Південної Європи.

Крім того, на більшій частині території Франції та Німеччини також з ймовірністю від 40% до 50% взимку випадуть опади значно нижчі від середнього рівня. Відсутність дощів та снігопадів може вплинути на внутрішній річковий транспорт та операторів гідроенергетики, а також вплинути на лижний сезон.

За даними Copernicus, з 60-70% ймовірністю центральна і південна частина США, а також більшість території Китаю, Японії та Росії охоплять зимові температури, що значно перевищують норму. Як зазначає видання, високі температури допоможуть запобігти дефіциту природного газу та знизити попит на нього після зростання цін до рекордних значень на тлі війни Росії проти України

Rate article