“Не можуть усі піти на нуль”: Павло Зібров пояснив, чому не на фронті

Новини

Співак Павло Зібров виглядає дуже добре на свій вік, а все завдяки уколам ботоксу. Можливо, саме через доглянутий і здоровий вигляд 67-річного артиста весь час намагаються відправити на передову.

У програмі “Моя історія” Павло прокоментував закиди, що не служить в ЗСУ. Артист спокійно реагує на критику, бо не відчуває себе винним. Зібров хоч і не на “нулі”, але постійно їздить з виступами до українських захисників і бере участь у благодійних заходах зі збору коштів на потреби армії.

Деякі запитують мене у соцмережах: “Якщо ти живий, чому ти в окопах співаєш, а не воюєш на фронті?”. Так, здоров’я в мене вистачає, тільки ненадовго. На довгі дистанції я вже, безумовно, бігти не зможу. — пояснив чоловік.

Павло Зібров зі студентами військового ліцею / pavlo_zibrov

Артист переконаний, що всі не можуть піти воювати, адже солдат має підтримувати надійний тил. Для цього потрібні люди, які працюють і зміцнюють економіку країни, поповнюючи державний бюджет за рахунок сплати податків.

Вважаю, що культурний фронт дуже важливий. Не можуть усі люди піти зараз на “нуль”, взяти автомати, сісти в танки і воювати. Ні, має бути міцний тил. Мають працювати підприємства, фабрики, заводи. І, безумовно, артисти мають працювати на своєму місці, якщо вони професіонали. Вони мають показувати приклад, втілювати в життя віру і надію — те, що зараз потрібно. — сказав Зібров.

Rate article