Навіть без ленд-лізу: ЗСУ “розколошматили” окупантів відразу на чотирьох напрямках, деталі тріумфу

Новини

Українська армія навіть без ленд-лізу зуміла “розмолотити” війська рф на відразу чотирьох оперативних напрямках.

Про це розповів радник глави Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі “Фейгін Live” на 80 день повномасштабної війни з рф.

“Ще навіть немає ленд-лізу, а вже з четвертого великого міста в Україні знята облога: Київ, Чернігів, Суми, Харків — з усієї півночі фактично. Там ще в Харківській області доводеться повозитися, але перспектива зрозуміла. Це Збройні Сили України своїми силами розколошматили російську армію, яка друга в світі, і відкинули з чотирьох оперативних напрямків”, – пояснив експерт.

“А що ж буде, коли приїде ленд-ліз у товарній кількості? Тому що ці міста звільнила ТрО, легкі піхотні підрозділи з невеликими вкрапленнями механізованих розмолотили танкові дивізії, десантні підрозділи, морську піхоту. Що ж буде, коли приїдуть і сформуються нормальні важкі бригади на ленд-лізі?”,- заявив Арестович.

Також експерт розповів про перспективи звільнення окупованих населених пунктів.

“Ми прекрасно знаємо способи, як відстріляти їх, не зачепивши жодного цивільного. Знаємо і застосовуємо. Ми з чотирьох великих міст зняли облогу, 51 населений пункт звільнений. Тут питання» “західна допомога прийди” і поїхали звільняти”, – розповів радник глави ОП.

Оцените статью
Добавить комментарий