Навіщо я додаю крохмаль в тісто. Сусідка навчила, тепер завжди так роблю

Новини

Привіт, дорогі читачі. Я дуже люблю готувати, часто експериментую, пробую, помиляюся, але не засмучуюсь з цього приводу. Вважаю, що краще спробувати і помилитися, ніж думати, мріяти і нічого не робити.

Коли мені трапляється в рецептах щось не зрозуміле, я намагаюся розібратися для чого це потрібно. Такий у мене характер, не можу бездумно повторювати рецепти. Не виходить. Обов’язково додаю щось своє.

До недавнього часу таким незрозумілим для мене було додавання крохмалю в тісто. Якось прийшла до дочки в гості, а вона, як завжди, вирішила здивувати мене чимось смачненьким. Це були млинці.

Боже мій! Які ж вони були смачні! Тоненькі, хрусткі, ніколи таких не їла! Як будь-яка жінка я поцікавилася рецептом. Виявилося, що частину борошна вона замінила кукурудзяним крохмалем.

Цей рецепт став відправною точкою. Я стала читати, розбиратися для чого в випічку додають крохмаль. І звичайно експериментувати. Ось що я дізналася і звичайно перевірила.

Для приготування тоненьких хрустких млинців потрібно замінити частину борошна кукурудзяним крохмалем. Вони вийдуть такими смачними, що їх не потрібно буде змащувати олією, як звичайні млинці.

Бісквіт з додаванням крохмалю вийде сухим і дуже повітряним. Для цього береться 2 частини борошна і 1 частина крохмалю.

Ще я обов’язково додаю крохмаль в ягідні пироги, типу полуничні, малинові. Але тут потрібно знати міру. Однієї столової ложки в начинку або на розкачане тісто для пирога цілком достатньо. Начинка не розтечеться і буде дуже ніжною.

І ще одна маленька хитрість. Якщо ви хочете підсмажити м’ясо, куряче філе, рибу, котлетки і отримати хрустку скоринку, умочіть шматочки в крохмаль. Страву вийде дуже апетитною і смачною.

Якщо ви готуєте соус, в якому борошно з маслом обсмажують на сковороді і додають рідину, можна борошно повністю замінити кукурудзяним крохмалем. На мій погляд він більше підходить для соусів.

Який крохмаль використовувати вибирати вам. У тісто я додаю кукурудзяний. Мені здається, що випічка виходить більш апетитною, пишною, ніжною.

Для приготування киселів і ягідних пирогів, для панірування м’яса і овочів краще підійде картопляний крохмаль, він як загущувач працює краще і дає красиву скориночку.

А ще кукурудзяний крохмаль не містить глютену і тому вважається більш дієтичним продуктом.

Дякую, що дочитали статтю до кінця. Чи була вона вам корисна? Чекаю коментарів.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий