“Нам ще буде дуже важко…” – Залужний зробив заяву напередодні відставки

Новини

Залужний привітав свого друга главу Генштабу Шапталу з днем ​​народження, проте користувачі побачили у повідомленні ширший зміст.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на тлі чуток про можливе звільнення опублікував вітання з днем ​​народження на адресу начальника Генштабу ЗСУ Сергія Шаптали. У своєму повідомленні, опублікованому на сторінці FacebookЗалужний зазначив, що він щасливий тим, що в його команді є така людина, як Шаптала.

“Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно”, – зазначив український генерал.

Користувачі соціальних мереж побачили в опублікованому повідомленні спробу Головкому підвести межу під зробленою роботою напередодні своєї відставки: згідно з інформацією, начальник Генерального штабу може залишити свою посаду разом із Залужним. Останнім часом у ЗМІ з’явилися чутки про те, що Шаптала незабаром може бути звільнений з посади начальника Генерального штабу ЗСУ, повідомили співрозмовники “Української правди” у владних колах.

Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Свою посаду Шаптала обійняв улітку 2021 року, вже після обрання Зеленського на посаду президента.

Залужний – один із найуспішніших військових України. Під його керівництвом українська армія зупинила наступ російських військ та перейшла у контрнаступ. Він став справжнім героєм України та символом опору російській агресії.

Rate article