Найгірші попередники капусти. Ніколи не садіть її після цих рослин, бо врожаю точно не буде

Новини

Правила чергування культур на городі

Для того, щоб отримати здоровий і багатий врожай на городі, дуже важливо дотримуватися правил чергування культур. Не можна вирощувати одну і ту ж культуру на одному місці протягом кількох років поспіль, оскільки це виснажує ґрунт і призводить до збільшення шкідників.

Які овочі не можна висаджувати після капусти

Білокачанну капусту не можна висаджувати на тих грядках, де минулого року росла інша капуста, така як броколі, цвітна, брюссельська або пекінська. Крім того, після бобових, таких як квасоля і горох, капуста також не дасть хороший урожай.

Після чого найкраще висаджувати капусту

Дуже хороший урожай дає капуста після огірків, моркви й буряка. Також її можна висаджувати після часнику і цибулі, а також після зелені та щавлю. В цих випадках в ґрунті спостерігається хороший баланс вітамінів для росту капусти.

Овочі, які можна посадити після капусти

На грядках, де минулого року росла капуста, можна висаджувати інші овочі, які не вимагають такої ж поживної рідини з ґрунту або мають інші вимоги до складу ґрунту. Це дозволяє підтримувати здоровий баланс речовин у ґрунті та зберігати його поживні властивості. До хороших наступників капусти відносяться картопля, морква, буряк, цибуля, часник, петрушка та кріп, селера, горох та кабачки. Перед посадкою овочів рекомендується грядку перекопати та удобрити перегноєм або суперфосфатом для забезпечення наступного урожаю.

Rate article