Нагороди для героїв і підтримка партнерів: Зеленський розповів, як Україна вперше відзначила День Української Державності

Новини

У четвер, 28 липня, Україна вперше відзначила День Української Державності. Президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні розповів, як українці відсвяткували та як пройшов цей день в нашій країні.

За словами Зеленського, логічно було б відзначати День Української Державності давно, проте його було запроваджено лише минулого року. Попри те, що перше відзначання припало на воєнний час, українці перейнялись цим святом. Повідомляє obozrevatel.com

“Я був щасливий побачити, скільки людей сприйняли це свято близько до серця й вітали з ним, і усміхались, і пишались Україною”, – зазначив президент.

Зеленський розповів, що під час урочистого зібрання у Верховній Раді він нагородив військовослужбовців відзнакою президента України “Хрест бойових заслуг”.

Також президент зазначив, що 28 липня в Маріїнському палаці вручив паспорти громадян України юним українцям і українкам – хлопцям і дівчатам, які були змушені залишити свій дім через бойові дії, волонтерам, переможцям всеукраїнських олімпіад, дітям наших воїнів, які боронять Україну, і дітям тих, хто віддав своє життя за незалежність держави.

“Натхненна церемонія, яка утверджує силу громадянства України! У таких дітях – майбутнє України, у їхній щирості й розумі. Я пишаюся бути президентом таких громадян”,– сказав Зеленський.

Глава держави додав, що подякував одному з найбільших наших друзів – президенту Литви Гітанасу Наусєді за підтримку та надзвичайно вагомі речі, які посилили наш захист.

новина доповнюється…

Оцените статью
Добавить комментарий