На Житомирщині новорічна ялина залишила без світла два села та ледь не вбила батька 12 дітей

Новини

У селі Романів у Житомирській області навпіл зламалася ялинка, яку мали встановити на площі Єдності до Нового року. У момент падіння на верхівці дерева перебував арборист Олександр Вигівський. Чоловік є батьком 12 дітей.

Про це повідомило видання «Твій Романів». Інцидент трапився, коли ялинку почали встановлювати в центрі селища. Камери спостереження зафіксували момент (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Дерево зламалося навпіл

Дерево зламалося навпіл

На кадрах видно, що під час натягування тросів для того, щоб вирівняти дерево, ялинка зламалася навпіл. До неї одразу почали збігатися люди.

Сам арборист розповів, що в момент падіння перебував на висоті приблизно 12 метрів. За словами Виговського, його врятувала страховка. Незважаючи на це, чоловік отримав забої голови, спини та подряпини обличчя.

Арборист дивом залишився живим

«У мене 12 дітей і 4 внуків, Бог зберіг мені життя. До ствола пристебнутий був, і коли вона впала гіллям, я опинився між асфальтом і між ялинкою. А голова торкнулася до асфальту, побилася трохи», – розповів постраждалий.

Залишки дерева забрали на вантажівках

Крім того, як пише видання, під час транспортування ялинки із сусіднього села, вона обірвала інтернет-кабелі у двох населених пунктах – у Романівці та у Корчівці. Без інтернету й світла залишилось кілька вулиць.

Усе, що лишилося від новорічного дерева

«Це недогляд. Потрібно було виміряти дозволену висоту і підв’язати», – зазначила місцева мешканка.

Оцените статью
Добавить комментарий