На весілля моєї доньки потрібно витратити 40 тисяч гривень. І я готова допомогти своїй дитині, але мій теперішній чоловік мені забороняє їй допомагати.

Життєві історії

Моя старша донька виходить заміж. Як і будь-яка мама, я щаслива за свою дитину. Хотіла допомогти їй з весіллям, але мій чоловік заборонив мені це робити. Спочатку я думала, що він жартує. Але все виявилося набагато серйознішим.

У мене другий шлюб, від першого є дочка Оксана, яка якось відразу не порозумілася з вітчимом. Я думаю, справа навіть не в ньому, просто дочка дуже любить свого батька і не могла мені пробачити, що я полюбила іншого чоловіка.

Я справді сама зруйнувала свою сім’ю, кинула чоловіка і дитину заради нового почуття. Коли ми з другим чоловіком почали жити разом, вона поводилася дуже погано, втікала з дому і в результаті переїхала до свого батька, хоча умови у нього були набагато гіршими, ніж у нас.

А в мене в другій сім’ї народилася ще одна донька і ми почали жити нею. Згодом Оксана на мене перестала злитися, вона закінчила університет, влаштувалася на роботу, познайомилася з хлопцем і почала жити самостійним життям.

Зараз вони збираються одружитися. Хлопець іногородній, вчиться в університеті, підробляє, щоб оплатити знімну квартиру. Зрозуміло, що грошей на весілля у них немає (на тата нашого розраховувати не доводиться), але я побачила по виразу обличчя моєї дочки, як їй хочеться хоча б скромне торжество. Я пообіцяла, що їй допоможу фінансово.

Дістала грошей з відкладених на чорний день. Разом з донькою знайшли фотографа, купили сукню, орендували невеличке кафе і замовили банкет на 2о чоловік. Вклалися в суму трохи більше 40 тисяч гривень. Для нас це не такі значні гроші – обоє непогано заробляємо.

Але чоловік несподівано висловився проти, аргументував тим, що дочка його завжди не любила і за людину не вважала, і допомагати їй він не має наміру. Він вважає, що ці гроші краще витратити на потреби нашої спільної доньки. Ніякі мої пояснення слухати не став, вже кілька днів зі мною не розмовляє.

Мені дуже боляче від черствості мого чоловіка і його байдужого ставлення до моєї доньки. Адже я в свій час зруйнувала через нього свою сім’ю, зіпсувавши життя своїй дитині, а він цього, виявляється, не цінує і не розуміє. Дуже прикро. Як мені правильно вчинити в цій ситуації? Адже ці гроші у нас є, просто чоловік не хоче, щоб я витрачала їх на свою доньку.

Оцените статью
Добавить комментарий