На борту Іл-76, що звалився під Іваново, міг перебувати екіпаж нового А-50 – росЗМІ

Новини

Під час аварії Іл-76 ВКС РФ сьогодні могла загинути частина екіпажу літака далекого радіолокаційного виявлення та управління “А-50”.

На борту важкого військово-транспортного літака “Іл-76”, який 12 березня впав в Іванівській області, могли бути унікальні фахівці Повітряно-космічних сил РФ.

Про це повідомляє російський Telegram-канал “ВЧК-ОГПУ”, який, як вважають, спецслужби РФ використовують для зливів, передає Діалог.UA.

Ресурс зазначив, що аеропорт Північний, поряд з яким сьогодні впав Іл-76, є однією з баз дислокації рідкісних літаків далекого радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛОУ) “А-50”.

Як повідомляють джерела “ВЧК-ОГПУ”, пасажирами збитого сьогодні в Іванівській області Іл-76 могли бути оператори – офіцери комплексу ДРЛО“, – повідомив ресурс.

Зазначимо, що члени екіпажу А-50 – це вузькопрофільні та унікальні фахівці, втрата яких є катастрофою для військової авіації РФ.

Останнім часом Сили оборони України знищили щонайменше два борти цієї моделі ВКС РФ разом із екіпажем. Також днями ударні дрони атакували авіазавод у Таганрозі, де на ремонті знаходився один з небагатьох А-50, що залишилися у РФ. Чи вцілів борт, невідомо. Джерела стверджують, що його знищено, проте візуального підтвердження цього факту немає.

за даними російського Telegram-каналу “112”, за сьогоднішнього краху Іл-76 було ліквідовано не менше 16 військових РФ. Згідно з офіційною версією Міноборони, жертв 15.

Кількість загиблих під час аварії Іл-76 в Іванівській області збільшилася до 16… За однією з версій, на борту могли бути ще кілька незареєстрованих пасажирів“, – пише ресурс. Підтвердження цієї інформації немає.

Важливо також уточнити, що, згідно з даними Москви, транспортник був не збитий, а звалився через проблему з двигуном.

Rate article