“Ми починаємо мас0вану ата ку”- мешканцям двох регіонів РФ дають” зелений коридор”

Новини

З 12 березня по Курській та Білгородській областях бійці “Свободи Росії”, “Російського добровольчого корпусу” та “Сибірського батальйону” проводять антиnутинський рейд. Як за будь-якої війни, часто страждає громадянське населення.

Легіон “Свобода Росії” закликав мирних жителів цих двох областей з 21:00 до 07:00 виїхати за межі регіонів, щоб не потрапити під масовану атаку по російських військах.

“У зв’язку з проведенням обмеженої військової операції на території Курської та Білгородської областей, ми закликаємо до термінової евакуації мешканців наступних населених пунктів у прикордонних районах. Збережіть свої життя та життя ваших дітей!” – йдеться у заяві легіону у Telegram.

Бійці заявляють, що війська РФ ховаються між цивільними, тому вони відкривають для людей гуманітарний коридор з 21.00 14 березня до 7.00 15 березня. “Після цього ми розпочинаємо масовану атаку по путінських військових у вказаних на карті на фото населених пунктах”, – додали вони.

Тим часом російські силовики оточили залізничний вокзал у Білгороді, блокують евакуацію цивільних. Люди змушені тікати буквально на своїх двох.

Rate article