Мокрий сніг і -15: синоптики розповіли про погоду в Україні на Новий Рік

Новини

Синоптики поділилися прогнозом погоди в Україні на Новий Рік.

Такі свята, як Новий рік і Різдво, в нашій країні видадуться холодними. Незважаючи на те що напередодні буде якийсь час тепло, морози до -15 градусів не змусять себе чекати і будуть особливо відчуватися в новорічні свята. Про це пише “Главред”.

Також згідно з прогнозом синоптиків, в ці дні очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Однак все одно снігового покриву в новорічну ніч, швидше за все, не буде. Хоча дані Укргідрометцентру свідчать про те, що в грудні очікуються крижані дощі та снігопади.

Проте Новий рік повинен бути дуже холодним, але в той же час безсніжним. Все тому що йтимуть вищезгадані дощі і мокрий сніг, які просто не дозволять утворитися сніжному покриву. Крім того, будуть спостерігатися температурні гойдалки, при яких плюсова температура буде різко змінюватися на мінусову.

Примітно і те, що до Нового року сильних морозів в Україні бути не повинно, а ось на саме свято вже буде дуже холодно. Хоча це цілком очікувано, адже в останні кілька років погода на Новий Рік завжди супроводжувалася мокрим снігом і дощами.

Оцените статью
Добавить комментарий