“Мир Україні!” Представники Ісландії та Німеччини на Євробаченні-2022 вийшли на сцену з українськими прапорцями

Новини

Учасники Євробачення-2022 від Ісландії, гурт Systur виступили на сцені конкурсу в гранд-фіналі з прапорами України на руках та гітарах. Таким чином співачки підтримали нашу країну в повномасштабній війні з Росією, яка триває вже третій місяць.

Після свого виступу вони сказали: “Peace for Ukraine! We love you!”, що перекладається як: “Мир Україні! Ми любимо вас!”. Про це стало відомо під час прямої трансляції на YouTube-каналі Євробачення (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця). Повідомляє obozrevatel.com

Колектив виконав свою композицію Með Hækkandi Sól, після чого підняв руки, склавши їх у сердечка та закликав до миру в Україні. Глядачі привітали таку заяву бурхливими оплесками.

Своєю чергою представник Німеччини Malik Harris також вийшов на сцену з гітарою, на якій було зображено прапор України та напис “peace”, що перекладається як “мир”.

Перед цим фронтмен гурту Kalush Orchastra, який представляє Україну в гранд-фіналі Євробачення-2022, Олег Псюк під час свого виступу закликав врятувати “Азовсталь” та допомогти блокадному Маріуполю.

Оцените статью
Добавить комментарий